Audio/Video

Vuelta Castilla y Leon 2015 Etapa 1


À Audio/Video

Cyclistes & Courses:

Bourg, France


À Bourg, France

Quizz Photo

Dans cet instant il n'y a pas un concours. Tous le monde peut faire continuer le quiz, en mettant une photo.
À Quizz Photo

Compléments


Teunissen, Britt
Photo: Courtesy theo buiting

À Compléments

Résultats d'aujourd'hui



  Beograd - Banja Luka I Marko Kump
  2e étape GP of Adygeya Sergey Firsanov
  Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23,  Liège, U23 Guillaume Martin
  Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial,  Meerkerk Jasper Bovenhuis
  Pan American Championships, Route, Contre-la-montre ind., Juniors Julian Cardona
  Pan American Championships, Route, Contre-la-montre ind., Juniors (V) Camila Andrea Valbuena
  GP Finistère,  Saint-Eutrope - Quimper Tim De Troyer
  4e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  2e étape Vuelta Castilla y Leon Sergey Shilov
  Classement Général Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  3e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Pedersen
  Zutendaal (a) Robin Bleus


  1e étape GP of Adygeya Igor Frolov
  1e étape GP of Adygeya Sergey Nikolaev
  1e étape GP of Adygeya Maksim Razumov
  1e étape GP of Adygeya Maxim Pokidov
  1e étape GP of Adygeya Anton Samokhvalov
  1e étape Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Andriy Vasylyuk
  3e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Yann Guyot
  1e étape Vuelta Castilla y Leon Peio Bilbao Lopez de Armentia
  4e étape Vuelta Gran Santander José De Jesús Jaimes Silva
  1e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Michael Carbel Svendgaard
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Würtz Schmidt
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Pedersen


  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Belgique Stef Van Zummeren
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Débutants, Belgique (V) Lotte Rotman
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Debutants, deuxieme annee, Belgique Michiel Hillen
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., D�butants, premi�re ann�e, Bel Xandres Vervloesem
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Elite, Belgique (V) Lotte Kopecky
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Espoirs, Belgique Senne Leysen
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Juniors, Belgique Stijn Goolaerts
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Juniors, Belgique (V) Lenny Druyts
  Clubchampionships, Route, Contre-la-montre ind., Elite, Nouvelle-Zélande Westley Gough
  GP de Denain,  Denain Nacer Bouhanni
  Prologue GP of Adygeya Kiril Sinitsyn
  6e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Tuan Anh Do
  7e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Tuan Anh Do
  Pan American Championships, Piste, Course à points, Juniors (V) Karen Flores
  1e étape Sea Otter Classic Jason Lowndes
  2e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  3e étape Vuelta Gran Santander Cristian Camilo Talero Reyes


  Flèche Brabançonne,  Brabantse Pijl Ben Hermans
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Debutants, deuxieme annee, Bel Kenneth Caethoven
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., D�butants, premi�re ann� Luca De Meester
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Juniors, Belgique Sasha Weemaes
  5e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Van Phuc Ho
  Maykop - Ulyap - Maykop,  Maykop Ivan Balykin
  La Côte Picarde,  Nouvion - Mers-les-Bains, U23 Simone Consonni
  Pan American Championships, Piste, 1 km, Juniors Juan Diego Orlas
  Pan American Championships, Piste, Course à points, Juniors Jhonnatan Manuel Narvaez Prado
  Pan American Championships, Piste, Poursuite, Juniors (V) Camila Andrea Valbuena
  Pan American Championships, Piste, Sprint, Juniors (V) Mariana Valadez
  1e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Willi Willwohl
  2e étape Vuelta Gran Santander Jader Betancur Ortiz


  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Débutants, Belgique (V) Febe Schokkaert
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Elite, Belgique Sander Cordeel
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Elite, Belgique (V) Dana Rožlapa
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Espoirs, Belgique Ruben Pols
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Juniors, Belgique (V) Brenda Goessens
  4e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Van Quyen Tran
  Pan American Championships, Piste, 500 m, Juniors (V) Kollyn St. George
  Pan American Championships, Piste, Keirin, Juniors Saúl Gutíerrez
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors (V) Maria Antonieta Gaxiola
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors (V) Paloma Sarahi Lara
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors (V) Karen Flores
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors (V) Julyn Aguila
  Pan American Championships, Piste, Poursuite, Juniors Jhonnatan Manuel Narvaez Prado
  Pan American Championships, Piste, Scratch, Juniors Daniel Avellaneda
  1e étape Vuelta Gran Santander Edwin Sandoval


  3e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Hoang Sang Nguyen
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors Harold Tejada
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors Javier Montoya
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors Julian Cardona
  Pan American Championships, Piste, Poursuite par équipes, Juniors Wilmar Molina
  Pan American Championships, Piste, Scratch, Juniors (V) Ana Suarez
  Pan American Championships, Piste, Sprint a équipes, Juniors Manuel Alejandro Resendez
  Pan American Championships, Piste, Sprint a équipes, Juniors Saúl Gutíerrez
  Pan American Championships, Piste, Sprint a équipes, Juniors Ricardo Vazquez
  Pan American Championships, Piste, Sprint a équipes, Juniors (V) Kollyn St. George
  Pan American Championships, Piste, Sprint a équipes, Juniors (V) Kianna Lester

À Calendriers

Compléments Forums

  Cycling Battle   19-04-2015 15:09:25
Wedstrijdlijst Giro d'Italia

De wedstrijden die meetellen voor de periode Giro d'Italia zijn de volgende:

9-31 mei: Giro d'Italia
9-10 mei: Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid
10-17 mei: Amgen Tour of California
13-17 mei ...

  Cycling Battle   18-04-2015 14:46:40
wedstrijden Voorjaar

Re: 18-04-2015 14:46:40 teegeevees:
OK. Wij weten dus dat de volgende periode (3/ Giro) begint vanaf 11 mei. Moeten enkel nog weten wanneer (datum of wedstrijd) wanneer periode eindigt. ...

  Cycling Battle   16-04-2015 07:57:07
Bij Spelregels staat dat de puntentelling op de site is te vinden maar het lukt mij niet

Re: 16-04-2015 07:57:07 Boomie1:
Iets niet goed gegaan met de database? Bv. Kwiatkowski heeft 510 pnt gehaald maar er staat 643 pnt op de site. ...


À Forum

Agenda

Tu peux mettre tes contributions sur cette page. Ajoutez un événement ici!

Erfgoeddag: fiets- en wielermarkt

26-04-2015
Op Erfgoeddag kan je uitzonderlijk een blik werpen op het ontruimde gebouw en de toekomstige werf!

Voor wie zelf een ...
Plus »

Angriff des 24 Stundenweltrekord im Velodrome Suisse in Grenchen

14-05-2015 - 15-05-2015
Seit der Eröffnung des Velodrome Suisse in Grenchen im Jahre 2013 wurden 2 Weltrekorde der Elitefahrer von Jens Voigt a ...
Plus »

De 9de RetroRonde op 13 en 14 juni 2015

13-06-2015 - 14-06-2015
Grijp uw agenda en omcirkel alvast 13 en 14 juni 2015 want dan barst de RetroRonde-gekte in Oudenaarde en omstreken wee ...
Plus »